Layout type
Wide Boxed
Background Color
Background Texture

You can add your own custom background also.

CERESIT

 • CT 137

  Tynk mineralny, faktura „kamyczkowa” - ziarno 1,5 mm; 2,0 mm lub 2,5 mmDekoracyjny tynk cienkowarstwowy do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków

  Dostępny
  0,00 zł
 • CT 60

  Tynk akrylowy, faktura „kamyczkowa”- ziarno 1,5 mm; 2,0 mm lub 2,5 mmDekoracyjny tynk cienkowarstwowy do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. W ofercie firmy posiadamy cała baze kolorów wzornika firmy Ceresit oraz mieszamy tynki na miejscu.

  Dostępny
  0,00 zł
 • CT 63

  Tynk akrylowy, faktura „kornikowa”, ziarno 3,0 mmDekoracyjny tynk cienkowarstwowy do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków.  W ofercie posiadamy cała baze kolorów wzornika firmy Ceresit oraz mieszamy tynki na miejscu.

  Dostępny
  0,00 zł
 • CT 64

  Tynk akrylowy, faktura „kornikowa”, ziarno 2,0 mmDekoracyjny tynk cienkowarstwowy do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. W ofercie posiadamy całą baze kolorów wzornika firmy Ceresit oraz mieszamy tynki na miejscu.

  Dostępny
  0,00 zł
 • CT 174

  Tynk silikatowo-silikonowy, faktura „kamyczkowa”, ziarno 1,5 mm i 2,0 mmDekoracyjny tynk cienkowarstwowy do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. W ofercie firmy posiadamy cała baze kolorów zwornika firmy ceresit oraz mieszamy tynki na miejscu.

  Dostępny
  0,00 zł
 • CT 74

  Tynk silikonowy, faktura „kamyczkowa”, ziarno 1,5 i 2,5 mmDekoracyjny tynk cienkowarstwowy do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. W ofercie firmy posiadamy cała baze kolorów zwornika firmy ceresit oraz mieszamy tynki na miejscu.

  Dostępny
  0,00 zł
 • CT 77

  Tynk mozaikowy, ziarno 0,8 – 1,2 mm lub 1,4 – 2,0 mmDekoracyjny tynk cienkowarstwowy do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków W ofercie firmy posiadamy cała baze kolorów zwornika firmy ceresit oraz mieszamy tynki na miejscu.

  Dostępny
  0,00 zł